Rüyada Testis Görmek

Rüyada Testis Görmek
  • 27.10.2014
  • 29.759 kez okundu

TESTİS

Rüyada testis görmek, karı ile kocaya, iki çocuğa ve iki sıfata işa­rettir. Bazen de bu rüya, iki para kesesine ya da birbirine denk iki mala işaret eder. Bazen ise, kendilerinin bulunmasıyla nikâhı sahih olan veli­lere veya tartı aracı olan dirhemlere delildir.

Bir kimse rüyasında testisinin kesildiğini ve onlara hoşlanmadığı pis bir şeyin isabet ettiğini görse, isabet eden o şeyin nisbet ve miktarınca düşmanları onun üzerine galip gelir. Bazı tabircilere göre bu rüya, rüya sahibinin kız çocuğunun olmayıp erkek çocuğunun olacağına delildir. Bazı tabirciler ise, diyetten elde edilen bir mala vâris olur demişlerdir.

Testislerinin büyüdüğünü ve onlarda doğal kuvvetlerin üzerinde kuvvet meydana geldiğini gören kimse, her yönden muhafaza altında olur ve düşmanları ona karşı kötü bir şey yapamazlar ve bu maksatla­rında çaresiz kalırlar. Bazıları da, kız evlâdı çok olur demişlerdir.

Testislerinden sol yumurtanın çıkarıldığını görse, çocuğu ölür ve bir daha da çocuğu olmaz. Çünkü onun sol yumurtasından murat, çocuktur. Eğer sol yumurtasını kendisi gönül rızâsı ile bağışladığını ve çıkarıldığını görse, hayırsız ve ahlâksız bir çocuğu olur ve bu çocuk, başkasına nisbet olunur.

Eğer bir hanım rüyasında, kendisini testisi varken görse, ikiz çocu­ğu olur.

Bir kimse, testisinin yok olduğunu veya kesilmiş olduğunu görse; cüzzam, sıtma, miskinlik ve saçkıran hastalıklarına yakalanır. Bazan da hanımını boşar veya câriyesini satar, ya da evlâdını kaybeder yahut da heybe, dengi veya kesesi yarılıp içinden malı alınır. Eğer, ölçü ve tartı işleriyle uğraşıyorsa işleri durur. Evliyse, hanımının velileri yahut akra­bası kaybolur. Bazan da bu rüya, rüya sahibinin rütbesinin düşmesine işaret eder.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Hakan dedi ki:

    Hayırlısı diyelim rüyamda testislerimin ikisinin birden avucuma düştüğünü koptuğunu gördüm hastaneye gidip diktirmeye çalışıyorum ama bir türlü gidemiyorum sonra avucuma bakınca avucumda misket şeklinde 6 yumurta görüyorum ve haliyle ben de şaşırıyorum hayırlısı nasıl tabir edilir yardımcı olursanız sevinirim

YORUM YAZ