Rüyada Terlemek Görmek

Rüyada Terlemek Görmek
  • 27.10.2014
  • 4.423 kez okundu

TERLEMEK

Rüyada terlemek dünya ile tabir olunur.

Ter içinde kaldığını görenin hâceti yerine gelir. Alnından ter aktı­ğını gören, uğraş ve çalışmasıyla maksadına erer. Koltuk terinin kötü koktuğunu görmek, zina veya vebaya delâlet eder. Devlet büyüklerinin koltuğunda kötü kokulu ter görmek, servet toplama zulmederek kötü şöhret kazanmasıdır.

Vücudundan terinin aktığını gören, malından zarar eder. Akan ter yere düşerse zarar çok büyük olur. Terleyip elbisesinin ıslandığını gören, ailesi için mal toplar. Terin beyaz ve güzel kokulu olması helâl mala, rengi bozuk ve kötü kokulu olması da haram mala delâlet eder.

Terlediğini görmek, ihtiyaç sahibi için işinin olmasına, hasta için şifaya, fakir için zenginliğe; zengin için zahmet ve meşakkate; tüccar ve esnaf için yorularak kazanca işarettir. Terlemek hayata, başka bir görüşe göre zahmete delâlet eder.

Rüyada isteyerek terlediğini görmek, hasta için şifaya, sıkıntıda olan için rahata işaret eder. Yorgunluk veya hastalık tesiriyle terlemek hastanın vefatına, sağlam kişi için zahmetli hizmet ve sanata işarettir.

Vücudunun her tarafından ter çıkıp sızdığını gören, malından zayi eder. Bazılarına

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ