Ankara Halı Yıkama Şirketleri

Ankara Halı Yıkama Şirketleri
  • 23.05.2016
  • 2.619 kez okundu

Mevsimlerin değişmesi ile birlikte, temizlik işlemleri de hız kazandı. Bahar temizliğini henüz bitirememiş olanlar ve halılarını evde yıkamak isteyenler, şimdi bu yazıyı okuyunca fikir değiştirecekler. Evde halı yıkamanın maliyetleri bir tarafa, su kıtlığının baş gösterdiği bu yıllarda suyu israf etmek olmaz.

 Peygamber Efendimiz A. S.’ın da dediği gibi israf haramdır. Bu sebepten hem halıları daha temiz yıkayacak hem de az su kullanarak ekonomiye ve su tasarrufuna katkıda bulunacak Ankara halı yıkama http://www.haliyikamachi.com/ankara/ şirketleri ile anlaşmak şart.

Ankara Halı Yıkama 

Ankara halı yıkama şirketleri bu işi hanımların yerine oldukça güzel bir şekilde yapıyor. En iyi ve kaliteli şirketler dahil olmak üzere, evlere kadar gelip önce bir tespitte bulunuyorlar. Eğer halılarda çıkarılması zor lekeler varsa, ev sahibesinin bilgisinden faydalanarak ne lekesi olduğu, ne zaman olduğu hakkında detaylı bilgiler ediniyorlar. Daha sonra halıları rulo yapıp götürüyorlar

Ankara Halı Yıkama Fiyatları

Abidinpaşa halı yıkama şirketleri her evin ihtiyacı olan temizlik işlerini metrekaresi 3 TL’ den başlamak üzere yapıyor. Halının cinsine, renk verişine, antibakteriyel özelliğine ve yeni olup olmayışına göre belki fiyat değişebilir.

Ama ne yönde değişeceği kesin değildir. Ayrıca bu şirketler sadece halı değil, yolluk, yorgan, battaniye, koltuk takımı ve bunlar gibi daha birçok malzemeyi temizliyor. Hem de üzerlerinde leke bırakmadan.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ