Uğur Dündar, kendi çalıp kendi oynadı

Uğur Dündar, kendi çalıp kendi oynadı
  • 23.10.2014
  • 972 kez okundu

[ad_1]

YENİAKİT.COM.TR / ÖZEL -İsrail uşaklığı ile bilinen Sözcü gazetesinde kalem oynatan ve ulusalcı ayaklarına yatmasına rağmen geçtiğimiz günlerde oğlunun Amerikan Koleji’nde okuması için İzmir’e taşınan Uğur Dündar, Twitter’da zurnayı alıp çalmaya başlarken kendi kendine oynamayı da ihmal etmedi.

KENDİ ÇALDI KENDİ OYNADI

AK Parti hükümetini kötülmek amacıyla aklınca soru sormaya kalkışan Dündar, ‘ŞEBEKLERİN VARLIK SEBEBİ NEDİR? A-Para için AKP muhaliflerine küfür etmek, B-Saçmalamak, C-Gülünmek, D-Spamlanmak’ yazarak kendi sorduğu soruya kendi cevap vermekten de kaçınmadı ve bir kez daha AK Parti iktidarına olan hazımsızlığını gözler önüne sermiş oldu.

İŞTE HAZIMSIZLIĞI GÖSTEREN O TWİT

 

Bilindiği gibi Dündar daha önce ETÖ iddianamesine konu olan, eşinin sık sık Brezilya’ya gittiği iddialarını, “Evlendikten sonra biri çıkıp karımın tek başına yurt dışına çıktığını ispat ederse intihar ederim” şeklinde cevaplamıştı. Eşinin yalnız olarak defalarca yurt dışına çıktığı “Kendini asma cevap ver” başlıklı bir haberle ispat edildikten sonra TV ekranlarından hakaretler yağdıran Dündar, sonrasında ise hiçbir şey olmamış gibi medya yaşantısına devam etmişti.

www.yeniakit.com.tr

[ad_2]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ