Rüyada Mezbele Görmek

Rüyada Mezbele Görmek
  • 27.10.2014
  • 1.200 kez okundu

MEZBELE

Rüyasında bir mezbele veya süprüntü yığınının üzerine çıktığını gören, özellikle orada oturur ise, dünyayı eline alır, yani dünya ona yönelir ve teveccüh eder. Bir görüşe göre gam ve keder içine düşer.

Her türlü süprüntü mal ile yorumlanır diyenler de vardır. Rüyasında mendiline veya cebine süprüntü doldurduğunu gören zengin olur.

Rüyasında evinde çuval veya başka bir şey ile süprüntü alıp dışa­rıya attığını gören, malını israf eder. Bir çöplükten çuval yahut başka bir kap ile süprüntü alıp evine getirdiğini gören mal ve para kazanır ve zengin olur.

Mezbele bazılarına göre, mal ve paranın toplandığı yer, yani hazi­ne olarak yorumlanır. Bir mezbeleye sahip olduğunu gören, hazinadar veya çok mal sahibi olur. Bir mezbeleyi kendi hesabına satın aldığını gören, çok para kazanacağı bir işe başlar, servet ve mal sahibi olur. Rüya sahibi fakir ise zengin olur.

Rüyada mezbele görmek, dünya; süprüntü mal ile tabir edilir.

Bazıları mezbeleyi insanın kazanç yeri yani dükkânı ve mağazası olarak yorumlamışlardır. Bir mezbelenin üzerinde elbisesini çıkardığını gören, memur ise azlolunur, hasta ise vefat eder, zengin ise fakir olur.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ