Rüyada Kan Aldığını Görmek

Rüyada Kan Aldığını Görmek
  • 26.10.2014
  • 1.863 kez okundu

KAN ALMAK

Rüyasında kan aldırdığını gören, eğer kan alan kişi yaşlı ise, dos­tundan razı olmadığı bir söz duyar; kan alan genç ise, düşmanından razı olmadığı söz duyar. Kan aldığı yeri uzunca yarar ve kan çıkar ise, devlet büyükleri tarafından bir cezaya uğrar ve elinden malı alınır. Kan alınan yer genişse, bu da para cezasıdır. Bir âlimin kan aldığını, bir leğen veya tabağa kan aktığını gören kişi hasta olur, malı ailesinin iaşe­si ve tabip ücreti olarak gider. Tabak tabiptir. Kan aldırdığını ve siyah kan çıktığını görmek, vücudunu sıhhatli olmasına ve dindarlığa; sağ tarafından kan aldırmak, malın artmasına; sol tarafından kan aldırmak, dostlarının çoğalmasına delâlet eder.

Kan almak veya aldırmaya niyet ettiğini görmek, günahlardan töv­beye; kan aldırdığını, fakat neşterin vurduğu yerden kan çıkmadığını görmek, işlerinin bozuk olmasına işarettir.

Kan aldırdığını ve yaradan kan çıktığını görmek, doğru bir söz söy­lemeye; kan almanın uzayarak tüm kanının çıktığını görmek, ecelinin geldiğine delildir.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ