Cibiliyetsiz Namık şimdi de Akit’e sataştı

Cibiliyetsiz Namık şimdi de Akit’e sataştı
  • 23.10.2014
  • 995 kez okundu

[ad_1]

YENİAKİT.COM.TR – İslami cemaat lideri olarak palazlanan Pensilvanya mûkimine tetikçilik vazifesi gören Taraf gazetesinin Namık Çınar isimli yazarı İslâm’a ve İslâm devletine olan kinini kusmaya devam ediyor.

“Erdoğan’a din devleti kurdurmayacağız evelallah!” başlığını attığı yazısında Paralel Yapı’nın nihai hedeflerini kaleme alan asker eskisi yazar, son olarak da Akit’e sataştı.

“Kendilerine yazar deyip herkesi eleştirme hakkını kendilerinde gören ancak kendilerine 2kelimelik eleştiri yöneltildiğinde ağlayan-sızlayanlar” takımından olduğu görülen Çınar, kendisine yöneltilen ‘cibiliyetsiz’ eleştirisini tehdit olarak algıladığını yazdı.

İSRAİL’E DİRENEN HAMAS’TAN RAHATSIZMIŞ

AK Parti’nin her geçen gün Filistin’de terör devleti İsrail’e karşı topraklarını koruyan direniş hareketi Hamas’a benzediğini söyleyerek bundan duyduğu rahatsızlığı ifade eden Çınar, nasıl bir İsrail aşığı olduğunu ortaya koydu.

“Erdoğan’ın inşasına çalıştığı ‘din devleti’ne elbet de sonuna kadar karşı çıkacağım” diyen Çınar’ın sözleri “Senin gibi cibiliyetsizden de anca bu beklenirdi” yorumlarına neden oldu.

www.yeniakit.com.tr

[ad_2]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ