Ayyıldız TİM’den sanal hücum

Ayyıldız TİM’den sanal hücum
  • 27.10.2014
  • 1.081 kez okundu

[ad_1]

MUHAMMED UZUN / İSTANBUL – Türk hacker grubu Ayyıldız Tim, terör devleti İsrail’e dijital dünyayı dar etmeye devam ediyor.  Senelerdir Filistin’e uyguladığı zulümle övünmeye çalışan terör devleti İsrail bu sefer, Ayyıldız Tim’e çarparak neye uğradığını şaşırdı. Daha önce Ayyıldız Tim tarafından yüzlerce web sitesi hacklenen İsrail, şimdi de ulusal radyo kanallarını Türk hacker’lara kaptırdı.  Ayyıldız Tim, İsrail’in en popüler 3 online radyosunun müzik yayınlarını keserek, radyolardan saatlerce sela yayınladı.

İSRAİL İÇİN SELA VAKTİ

Ayyıldız Tim’in Twitter ve Facebook sayfasından duyurduğu siber saldırılar, sosyal medyada hızla yayıldı ve yine büyük yankı uyandırdı. Ayyıldız Tim, saldırıları; “Mazlumun tek teline dünyayı kurban ederiz!”,

“İsrail için sela vakti!” ifadeleriyle duyurdu. Ayrıca çok sayıda İsrail radyosunu hedef alan Türk hacker’lar, çökerttiği radyolara bıraktığı mesajlarla terör devleti İsrail’i kınadı ve eylemlerinin devam edeceğini belirtti. İsrail’e büyük çapta maddi zarar verildiğini bildiren hacker’lar, yapılan saldırılarda dünyaca ünlü İsrail markalarının zarar gördüğü ve işlem yapılamadığını kaydetti. Öte yandan, hacker grubunun saldırılarına maruz kalan radyolara girildiğinde, Türk bayrakları ve Ayyıldız Tim logosu görünüyor.

137 İSRAİL SİTESİNİ HACKLEDİ

Ayyıldız Tim, daha önce de ikisi televizyon kanalı olmak üzere 52 İsrail sitesine siber saldırıda bulunmasıyla sosyal medyada büyük yankı uyandırarak, 85 İsrail sitesini daha hacklemişti. Ayyıldız Tim de bu saldırıları; “İsrail için ezan vakti!”, “Haydi, Ya ALLAH!”, “Çocuk katili İsrail Hacked!” ifadeleriyle duyurmuştu.

 

 

Yeni Akit

[ad_2]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ